Özel günleriniz için sabunlarımız çıktı Yeni Fantezi Sabunlarımız Satışta
English (US) Deutsch Français Русский 中文(简体) Português Italiano 日本語 한국어 Español

 
Hakkımızda - Alaçatı Sabunları

Hakkımızda

Burhan AKBAŞ Alaçatı Sabunları 1996'da Balıkesir'de kkurulmuş olup, 2000 senesinden itibaren İzmir / Alaçatı ve Balıkesir'de faaliyetlerini sürdürmektedir. İşletmeciliğini Burhan AKBAŞ ve Senay AKBAŞ yapmaktadır. Firmamız 2000 Senesine kadar fason imalat yapmıştır iç ve dış ülkelere ihracat yapmaktadır. Gliselinli sabun ve dekortif süs sabunda faaliyet göstermektedir. 2012 Senesinde Türkiye'nin en büyük avm zincirlerini oluşturmuştur. Şuanda, 30'un üzerinde Kipa mağazalarında, Realmağazalarında,  Migros Avmlerde,  Havaalanlarında,  Sahil kasabalarında ve Şehir merkezlerinde toplam 300'e yakın bayisi ile hizmet vermektedr.

Yeni imalathanesini Balıkesir'de 2011 yılında açmıştır. Sebebi ise hammaddeyi daha kolay bulmak ve genç iş gücünden Balıkesi bölgesinde yararlanmak.

Böylece Türkiye'de rekabet ortamında söz sahibi olmak. Bayilik sistemi ile çalışan bir firmayız. Önemli Açıklama: Ürünlerimizin raf ömrü 4 ay'dır. 4 Ay'da bir ürün değişimi yapılması gerekmektedir. Garanti kapsamındadır. Ruhsat Bilgileri: GSM ruhsatı, Ürün bildirimi ve üretim kaydı, İyi üretim uygulamaları (GMP), Helal belgesi, İhracat belgeleri, Analiz raporlaro, Yağ analizi, TSE raporu. Tekniker: Gökçe KARAHAN (Kimya Mühendisi)


Copyright © 2016 www.alacatisabunlari.com - Tüm hakkı saklıdır.